Musisz być zalogowany

Drzewa i krzewy iglaste

Drzewa i krzewy iglaste
W magazynie:
Nakład wyczerpany

Cena: 17.00 zł
Stara cena: 18.90 zł

Atrybuty produktu

Tytuł Drzewa i krzewy iglaste
Autor P. Muras
Rok wydania 1995
Liczba stron 75
Wymiary 220x160mm
Okładka miękka
ISBN 83-09-01615-8
Drzewa i krzewy iglaste w obrębie jednego rodzaju różnią się wymaganiami glebowymi. Ogólnie jednak można przyjąć, że wszystkie dobrze rosną na glebach w wysokiej kulturze ogrodowej, a więc dostatecznie żyznych i umiarkowanie wilgotnych, niezachwaszczonych, strukturalnych i bogatych w próchnicę.

W książce tej znajdują się opisy ponad 50 gatunków i wielu odmian o szczególnych walorach dekoracyjnych, a także praktyczne wskazówki co do ich zastosowania oraz sadzenia i pielęgnowania.

Imponujace bogactwo świata roślinnego stwarza wielkie możliwości dowolnego komponowania zakładanych przez nas ogrodów. Chociaż mozna oczywiście wyobrazic sobie piekne założenia ogrodowe takze bez roślin iglastych, jednak iglaki, mimo że stanowia tylko małą część świata drzew i krzewów, są szczególnie chętnie sadzone.

Ich nieustająca popularność wynika między innymi z olbrzymiej wprostróżnorodności form, niekiedy nawet w obrębie jednego gatunku. Stwarza to możliwość zastosowania roślin iglastych w każdym niemalmiejscu. Są odpowiednie zarówno do duzych założeń ogrodowych, jak też do całkiem niewielkich ogródków.


Odpowiednio dobrane mogą zdobić takze misy oraz inne pojemniki na tarasach i balkonach.

Galeria produktu:

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

Sklep internetowy Shoper.pl